Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Zabıtayı gören dilenci, kadınlar tuvaletine saklandı

ELAZIĞ’DA ZABITA EKİPLERİNCE GERÇEKLEŞTİRİLEN DİLENCİ OPERASYONUNDA YAKALANACAĞINI ANLAYAN BİR KİŞİ, KADINLAR TUVALETİNE SIĞINDI. TUVALETTE YARIM SAAT KALAN VE KURTULAMAYACAĞINI ANLAYAN DİLENCİ, ÇIKARKEN ‘’BELKİ NAMAZ KILACAĞIM’’ DİYEREK KENDİNİ SAVUNDU.

ELAZIĞ’DA ZABITA EKİPLERİNCE GERÇEKLEŞTİRİLEN

Elazığ’da zabıta ekiplerince gerçekleştirilen dilenci operasyonunda yakalanacağını anlayan bir kişi, kadınlar tuvaletine sığındı. Tuvalette yarım saat kalan ve kurtulamayacağını anlayan dilenci, çıkarken ‘’Belki namaz kılacağım’’ diyerek kendini savundu.

Elazığ Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, polisle iş birliği içerisinde dilencilere yönelik operasyon gerçekleştirdi. Yapılan çalışmalar çerçevesinde, özellikle cuma namazı öncesi cami önleri ve insanların yoğun olarak kullandığı bölgeleri tercih eden dilenciler tek tek yakalandı. Yakalanacağını anlayan dilencilerden biri, caminin altında bulunan kadınlar tuvaletine sığındı. Yaklaşık yarım saat burada bekleyen dilenci, daha sonra dışarı çıktı. ’’Geç arabaya’’ diyen görevlilerden ’’Belki namaz kılacağım, ben dilenmiyorum’’ diyerek kurtulmaya çalışan dilencinin çabaları yetersiz kaldı.

Duygu istismarı yapan ve ekipler tarafından yakalanan dilenciler, zabıta kontrol noktasına götürüldü.