Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Elazığ’da haklarında kesinleşmiş hapis cezası bulunan 6 zanlı tutuklandı

ELAZIĞ’DA POLİS EKİPLERİNİN YAPTIĞI ÇALIŞMADA, HAKLARINDA TOPLAMDA 40 YIL KESİNLEŞMİŞ HAPİS CEZASI BULUNAN 6 ŞÜPHELİ YAKALANDI. İŞLEMLERİNİN ARDINDAN ADLİYEYE SEVK EDİLEN ZANLILAR TUTUKLANDI.

ELAZIĞ’DA POLİS EKİPLERİNİN YAPTIĞI

Elazığ’da polis ekiplerinin yaptığı çalışmada, haklarında toplamda 40 yıl kesinleşmiş hapis cezası bulunan 6 şüpheli yakalandı. İşlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen zanlılar tutuklandı.

Elazığ Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü tarafından genel güvenlik ve genel asayişin sağlanması, suça konu unsurların tespiti ve şüpheli şahısların yakalanmasına yönelik çalışmalarını sürüyor. Bu çerçevede 6 şüpheli şahsın yapılan üst ve araç aramasında; 4 adet ruhsatsız tabanca ve tabancaya ait 21 adet fişek, 1 adet pompalı tüfek ve 49 adet kartuş, 3 adet kesici alet ele geçirildi. Ayrıca kent genelinde farklı zaman ve mekanlarda meydana gelen bir kasten yaralama, 3 ikametten ve otodan hırsızlık olaylarının şüphelileri yakalanarak adli işlem başlatıldı.

Ayrıca devam eden çalışmalarda; hırsızlık, yakın akrabayı öldürme, cinsel istismar, görevi yaptırmamak için direnme, özel hayatın gizliliğini ihlal etmek suçlarından toplamda haklarında 40 yıl kesinleşmiş hapis cezası bulunan 6 zanlı yakalandı. İşlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen zanlılar, tutuklanarak cezaevine gönderildi.