Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Bakan Yardımcısı Eminoğlu: “Gençleri sınıflandırmaya çalışan zihniyetin karşısındayız”

GENÇLİK VE SPOR BAKAN YARDIMCISI ENES EMİNOĞLU, GENÇLERİ SINIFLANDIRMAYA VE KATEGORİZE ETMEYE ÇALIŞAN ZİHNİYETİN KARŞISINDA OLDUKLARINI İFADE EDEREK, “X, Y VE Z KUŞAĞI DİYE BİR YAKLAŞIMI REDDEDİYORUZ” DEDİ.

GENÇLİK VE SPOR BAKAN

Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Enes Eminoğlu, gençleri sınıflandırmaya ve kategorize etmeye çalışan zihniyetin karşısında olduklarını ifade ederek, “X, Y ve Z kuşağı diye bir yaklaşımı reddediyoruz” dedi.

Bir dizi temaslarda bulunmak üzere Van’a gelen Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Enes Eminoğlu, İpekyolu Gençlik Merkezini ziyaret etti. Burada düzenlenen programda gençlerle bir araya gelen Bakan Yardımcısı Eminoğlu, Van’ın genç nüfusu bakımından büyük bir şehir olduğunu belirtti. Türkiye’nin 81 ilinde 10 binin üzerinde spor tesisiyle kredi ve burs imkanlarıyla gençlerin yanında olduklarını ifade eden Eminoğlu, “Gençlik ve Spor Bakanlığı olarak sizleri desteklemeye devam edeceğiz. Sizleri seviyoruz, sizlerle birlikte yol alacağız ve inşallah sizlerle Türkiye’yi inşa edeceğiz. Geçlerin yanında olmamız ve önlerini açmamız lazım. Gençleri sınıflandırmaya ve kategorize etmeye çalışan zihniyetin de karşısındayız. X, Y ve Z kuşağı diye bir yaklaşımı reddediyoruz. Biz her bir gencimizin fikrine saygı duyuyoruz” diye konuştu.

Van Gençlik ve Spor İl Müdürü Yalçın Özdemir’in de katıldığı program, soru-cevap bölümü ile son buldu.