Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Türkiye’nin en genç belediye başkanından şehit ailesine anlamlı ziyaret

ELAZIĞ BELEDİYE BAŞKANI VE 2024 SEÇİMLERİNDE AK PARTİ’NİN BELEDİYE BAŞKAN ADAYI ŞAHİN ŞERİFOĞULLARI, ŞEHİT BİNBAŞI ZAFER KILIÇ’IN BABASI AHMET İLE ANNESİ ŞEHRİBAN KILIÇ’I EVİNDE ZİYARET ETTİ. TAZİYE DİLEKLERİNİ İLETEN BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI, AYNI ZAMANDA ŞEHİDİN DOĞUM GÜNÜNÜ UNUTMAYARAK AİLEYE TÜRK BAYRAĞI HEDİYE ETMESİ YÜREKLERE DOKUNDU

ELAZIĞ BELEDİYE BAŞKANI VE

Elazığ Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan adayı Şahin Şerifoğulları, şehit Binbaşı Zafer Kılıç’ın babası Ahmet ve annesi Şehriban Kılıç’ı evlerinde ziyaret etti. Taziye dileklerini ileten Başkan Şerifoğulları, aynı zamanda şehidin doğum gününü unutmayarak, aileye Türk bayrağı ve Kur’an-ı Kerim hediye ettti.

Geçtiğimizi yerel seçimlerde Türkiye’nin en genç belediye başkanı olarak Elazığ Belediye Başkanı seçilen ve 2024 seçimlerinde de AK Parti’nin Elazığ Belediye Başkan adayı olan Şahin Şerifoğulları, şehit Binbaşı Zafer Kılıç’ın babası Ahmet ve annesi Şehriban Kılıç’ı ziyaret etti. Şehidin ailesi ile sohbet eden Başkan Şerifoğulları, şehidin doğum gününü de unutmadı. Başkan Şerifoğulları’nın Türk bayrağı ile Kur’an-ı Kerim hediye ettiği şehidin anne ve babası teşekkürlerini iletti.

Şehidin annesi Şehriban Kılıç, Şerifoğulları’nı çok sevdiğini ve oğlunun doğum gününü unutmadığı için ayrı bir mutlu olduklarını dile getirdi.

Başkan Şerifoğulları’na ziyaretinde partisinin milletvekilleri Prof. Dr. Erol Keleş ile Ejder Açıkkapı da eşlik etti.