Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Fatih Erbakan: “Yeniden Refah Partisi, Türkiye’nin en hızlı büyüyen siyasi partisidir”

PARTİSİNİN ELAZIĞ’IN KARAKOÇAN, PALU VE KOVANCILAR İLÇESİNDE DÜZENLEDİĞİ SKM ZİYARETLERİ VE MİTİNGDE KONUŞAN YENİDEN REFAH PARTİSİ (YRP) GENEL BAŞKANI FATİH ERBAKAN, “YENİDEN REFAH PARTİSİ’NİN ÜYE SAYISI, 487 BİNİ GEÇTİ VE MHP’Yİ GERİDE BIRAKTIK. ŞİMDİ ÖNÜMÜZDE İYİ PARTİ VAR. İNŞALLAH 15-20 BİN ÜYEYİ DAHA HALLETTİĞİMİZ, KAYDETTİĞİMİZ ZAMAN SEÇİM GELMEDEN ÖNÜMÜZDEKİ HAFTA İYİ PARTİ’Yİ DE GERİDE BIRAKACAĞIZ VE SEÇİMLERE TÜRKİYE’NİN ÜYE SAYISI BAKIMINDAN 3’ÜNCÜ BÜYÜK SİYASİ PARTİSİ OLARAK, UMUDUN ADRESİ VE TOPLANMA MERKEZİ OLARAK ARTIK YENİDEN REFAH PARTİ’MİZİN GÖRDÜĞÜNÜN ÇOK AÇIK BİR İSPATIDIR” DEDİ

PARTİSİNİN ELAZIĞ’IN  KARAKOÇAN,

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, “6 buçuk ayda 260 binden 487’e bine yani bu süreçte yüzde 90 büyüyen başka bir siyasi parti yok. Yeniden Refah Partisi, Türkiye’nin en hızlı büyüyen siyasi partisidir” dedi.

31 Mart’ta gerçekleştirilecek olan Mahalli İdareler Seçimleri öncesi Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, Elazığ’a geldi. Erbakan, burada sırasıyla Karakoçan, Palu ve Kovancılar ilçelerinde SKM ziyaretleri ve miting düzenledi. Bu ilçelerde gerçekleşen programda Erbakan, Kovancılar ilçesinde SKM binası önünde partililere seslendi.

“Önümüzdeki hafta İYİ Parti’yi de geride bırakacağız”

Erbakan, “Yeniden Refah Partisinin üye sayısı, 487 bini geçti ve MHP’yi geride bıraktık. Şimdi önümüzde İYİ Parti var. İnşallah 15-20 bin üyeyi daha hallettiğimiz, kaydettiğimiz zaman seçim gelmeden önümüzdeki hafta İYİ Partiyi de geride bırakacağız ve seçimlere Türkiye’nin üye sayısı bakımından 3’üncü büyük siyasi partisi olarak, umudun adresi ve toplanma merkezi olarak artık Yeniden Refah Partimizin gördüğünün çok açık bir ispatıdır. 6 buçuk ayda 260 binden 487’e bine yani bu süreçte yüzde 90 büyüyen başka bir siyasi parti yok. Yeniden Refah Partisi, Türkiye’nin en hızlı büyüyen siyasi partisidir” dedi.

Elazığ’dan ayrılan Erbakan ve beraberindekilerin daha sonra Malatya’ya geçerek buradaki programlara katılacağı bildirildi.