Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

8 Şubat’ta Malatya’da Altın Fiyatları Ne Durumda?

Malatya’da 8 Şubat tarihi, altın piyasasının merakla beklenen güncellemelerini beraberinde getiriyor. Altın, yatırımcılar ve altın tutkunları için önemli bir değer deposu olmanın yanı sıra, ekonomik göstergelerle yakından ilişkilidir. Bu bağlamda, Malatya’da altın fiyatlarının bugünkü durumu, bölgedeki ekonomik dinamikleri ve küresel gelişmeleri yansıtmaktadır.

Malatya'da 8 Şubat tarihi,

Malatya’da 8 Şubat tarihi, altın piyasasının merakla beklenen güncellemelerini beraberinde getiriyor. Altın, yatırımcılar ve altın tutkunları için önemli bir değer deposu olmanın yanı sıra, ekonomik göstergelerle yakından ilişkilidir. Bu bağlamda, Malatya  altın fiyatlarının bugünkü durumu, bölgedeki ekonomik dinamikleri ve küresel gelişmeleri yansıtmaktadır.

Anlık malatya altın fiyatları için tıklayınız

Altın, yıllardır güvenli liman olarak görülen bir yatırım aracı olmuştur. Fiyatlarında meydana gelen değişimler, ekonomik belirsizlikler, küresel olaylar ve finansal piyasalardaki gelişmelerle sıkı bir şekilde ilişkilidir. 8 Şubat’ta Malatya’da altın fiyatlarındaki değişimleri anlamak, sadece bölgedeki ekonomik durumu değil, aynı zamanda küresel etkenleri de göz önünde bulundurmayı gerektirir.

8 Şubat 2024 Malatya Altın Fiyatları ;

GRAM ALTIN: 2.069,08 TL

ÇEYREK ALTIN: Alış: 3.293,00 TL Satış: 3.446,00 TL

YARIM ALTIN: Alış: 6.586,00 TL Satış: 6.892,00 TL

CUMHURİYET ALTINI: Alış: 32.930,00  TL Satış: 34.460,00 TL